طراحی بروشور

ده نکته برتر در طراحی خلاقانه بروشور

طراحی بروشور: Glynebourne

آیا می خواهید مطمئن شوید که طراحی بروشور شما توجه ها را جلب می کند؟ ما در اینجا توسط متخصصان یک سری نکات برای طراحی یک بروشور عالی جمع آوری کرده ایم.

اگر ترجیح می دهید از ابتدا با طراحی بروشور خود شروع نکنید ، مجموعه ای ازقالب های بروشور عالی را در اختیار شما قرار می دهیم . اما اگر می خواهید کل مسیر را بروید و همه چیز را از ابتدا خلق کنید ، باید چیزی خلق کنید که بتواند در نوع طراحیشماافتخارآفرینی کند.

بنابراین ، با نکات برتر شروع می کنیم.

01. قبل از شروع هدف خود را بشناسید

وقتی به فکر طراحی یک بروشور هستید ، از مشتریان بپرسید که چرا فکر می کنند که به یک بروشور احتیاج دارند؟ سپس از آنها بخواهید اهداف خود را تعریف کنند. بعضی اوقات آنها فقط یکی را می خواهند زیرا آخرین بروشور آنها کار نمی کند. اگر آنها خلاصه ای برای شما آورده اند ، قدمی به عقب بردارید و دقیقاً ببینید که آنها به دنبال چه هستند.

شماوقتی به فکر طراحی یک بروشورهستید ، بهفونت های زیادی احتیاج ندارید - فقط یک فونت ، عنوان ، زیر عنوان و متن کپی. اما ما همیشه این را می بینیم: مردم فکر می کنند که نیاز به یک فونت عنوان دارند که قبلاً کسی از آن استفاده نکرده است. مشتری معمولاً بر روی قلم ها صدر می زند زیرا آنها اغلب هویت شرکتی را در حال حاضر دارند.

03. از سهام کاغذ خود استفاده کنید

قبل از قرار دادن قلم به دفترچه یادداشت ، در مورد سهام کاغذ صحبت کنید. اگر در حال کار برای مشتری هستید ، بپرسید که آیا آن باید استاندارد A4 باشد. به عنوان مثال آنها را با استفاده از کاغذ بدون پوشش در نظر گرفته اید یا خیر.

04. یک کپی از کار خود دریافت کنید

شاید نشنیده باشید ، اما کپی عالی برای طراحی بروشور بسیار مهم است

تهیه یک نسخه کپی اغلب کم ارزش ترین عنصر در طراحی بروشور است. بسیاری از مردم درک نمی کنند که کپی باید به عنوان بخشی از مفهوم کلی طراحی در نظر گرفته شود. در مرحله اولیه هر پروژه طراحی بروشور ، با کپی کردن آن را آزمایش کنید تا ببینید آیا نیاز به پردازش مجدد دارد یا خیر. عناوین چیزی نیستند که بعداً مورد استفاده قرار گیرند.

05. خوانندگان را اول قرار دهید

باروک در جشنواره Edge هدفش دستیابی به مخاطبانی که به طور سنتی به موسیقی کلاسیک گوش نمی دادند،بود. بنابراین باکستر و بیلی یک بروشور برای بازتاب این مورد طراحی کردند.

هنگام فکر کردن درباره نحوه طراحی یک بروشور ، هدف نهایی را در ذهن داشته باشید.آیا این بروشوری است که در پاسخ به درخواست های ارائه شده در وب سایت منتشر می شود؟آیا یک نمایشگاه در نمایشگاه است یا یک بروشور پشت پرده؟وقتی کسی آن را باز کند ، چه چیزی برای آنها می گوید؟برای آن شخص طراحی کنید ، نه برای خودتان.

06. از عبارات ساده استفاده کنید

مفاهیم را روشن و ساده بیان کنید

شما می خواهید بدانید که چگونه یک بروشور درست کنید ، درست است؟ بعضی اوقات ایده های ساده بهترین هستند. اگر مشتری تصمیم گرفته است که بسیاری از تصاویر برای رسیدن به نکته ای خاص در بروشور اضافه شوند ، احتمالا بهتر است این تصاویر را دور بیندازید. راه حل این است که به جای آن از یک پوشش چاپی استفاده کنید و درمورد آنچه می خواهند بیان کنند ، یک عبارت کاملاً دقیق بیان کنید.

07. قلم را روی کاغذ تنظیم کنید

لایه های طرح را از هم جدا کنید و برای شروع ایده های طراحی و ترسیم را امتحان کنید. به جای این که برای مدت کوتاهی از آن استفاده کنید ، تمام ایده های خود را با افرادی در میان بگذارید و سپس سه مفهوم را ارائه دهید تا ببینید مشتری کدام یک را بیشتر می پسندد.

با استفاده از کدینگ لغات 504 را یک روزه بخوانیم!

کاغذ دیواری های سه بعدی

رساله طراحی هایپر مارکت

بروشور ,، ,طراحی ,یک ,های ,استفاده ,یک بروشور ,طراحی بروشور ,استفاده کنید ,طراحی یک ,کنید ، ,طراحی خلاقانه بروشور

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
salar21 irsports nands tehranistanbulticket vistasazepl pahneyekvirz khademyaran tessoo