طراحی کاور

طراحی های کاور (بهانگلیسی:Cover Art) یا جلد, کاری هنری است که به صورت تصویرسازییاعکسروی جلد محصولی منتشرشده مانندکتاب(اغلب برروکش جلد)،مجله،رومه،کتاب کمیک،بازی ویدئویی،دی وی دی،سی دی،نوار ویدیویییاطراحی کاور موزیکقرار می گیرد. این تصویر به قصد تجاری ساخته می شود تا محصولی که روی آن نمایش داده می شود را تبلیغ کند. بااین حال گاه کارکرد زیباشناختی نیز دارد و می تواند از نظر هنری با محصول مرتبط باشد. مانند طرحی که از سوی خالق محصول تولید شود.

وقتی به طراحی گرافیک فکر می کنید ، به تبلیغات هنری فکر می کنید؟گرافیک چشم نواز در وب سایت ها؟گسترش به طرز حیرت انگیزی در مجلات؟در حالی که اینها نمونه هایی از طراحی گرافیک است ، این عبارت شامل موارد زیادی است.پوستر ، اینفوگرافیک ، جلد کتاب ، برچسب محصول ، آرم ، کارت ویزیت ، علائم ، چیدمان وب سایت ، برنامه های تلفن همراه ، رابط های نرم افزاری mdash; لیست ادامه می یابد.

بنابراین طراحی گرافیک چیست؟نمونه کارهایی که توسط طراحان گرافیک ایجاد شده است ، شروع خوبی است ، اما کل داستان را بیان نمی کند.در حالی که پوشش جزئیات و پیچیدگی های کل زمینه طراحی گرافیک ممکن است در یک مقاله امکان پذیر نباشد ، این مرور کلی و سطح بالا به شما در درک بهتر این زمینه حرفه ای خلاق کمک خواهد کرد - بخصوص اگر علاقه مند به یک طراح گرافیک حرفه ای باشید.برای اطلاعات بیشتر بخوانید

طراحی کاور موزیک, طراحی کاور دیجیتال بخشی از خدمات آژانش آنلاین تبلیغاتی گرافیکی ریوال است

برای درک بهتر طراحی کاور ، درک درستی از عناصر و اصول اصلی طراحی را مهم است. این عناصر عبارتند از:

  • رنگ
  • خط
  • شکل
  • بافت
  • فضا
  • فرم
  • اندازه

این عناصر در ایجاد رابطه یا تقابل با یکدیگر برای ایجاد طرح های دیدنی و چشمگیر مورد استفاده قرار می گیرند. طراحان گرافیک همچنین از اصول طراحی استفاده می کنند که شامل تعادل ، تأکید ، حرکت ، الگوی ، تکرار ، نسبت ، ریتم ، تنوع و وحدت است. درک چگونگی و زمان استفاده از این عناصر و اصول برای طراحی خوب ضروری است

تیم تخصصی آژانس آنلاین گرافیکی تبلیغاتی ریوال در زمینه طراحی کاور مهارت خاصی دارند

طراحی گرافیک کاور چیست؟

طبق گفتهمؤسسه آمریكای گرافیك آمریكا (AIGA)، طراحی گرافیك به عنوان "هنر و عمل برنامه ریزی و طرح ایده ها و تجربیات با محتوای بصری و متنی" تعریف شده است.این تصاویر می توانند به سادگی به عنوان یک آرم تجاری یا به همان اندازه صفحات طراحی وب پیچیده باشند.

الكساندرس كلوفتوس، طراح خلاق در نوآوری های ورتكسمی گوید: "طراحی گرافیكی عناصر گرافیکی و متنی را در بر می گیرد و آنها را در انواع مختلفی از رسانه ها پیاده سازی می كند."این به تولید کننده کمک می کند تا با مصرف کننده ارتباط برقرار کند.این پیام از پروژه ، رویداد ، کمپین یا محصول را منتقل می کند. "

طراحی گرافیک توسط شرکت ها می تواند برای تبلیغ و فروش محصولات از طریق تبلیغات ، توسط وب سایتها برای انتقال اطلاعات پیچیده به روش روشن از طریق اینفوگرافیک یا کسب و کارها برای توسعه هویت از طریق برندسازی ، از جمله موارد دیگر استفاده شود.

همچنین لازم به یادآوری است که اگرچه بسیاری از پروژه های طراحی گرافیک دارای اهداف تجاری مانند تبلیغات و آرم هستند ، اما طراحی گرافیکی در زمینه های دیگر استفاده می شود و کارهای طراحی گرافیک اغلب صرفاً به عنوان ابزاری برای بیان هنری ایجاد می شوند.

با استفاده از کدینگ لغات 504 را یک روزه بخوانیم!

کاغذ دیواری های سه بعدی

رساله طراحی هایپر مارکت

، ,طراحی ,گرافیک ,کاور ,های ,عناصر ,طراحی گرافیک ,طراحی کاور ,است ، ,این عناصر ,به عنوان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
civil200000 buylinks nbwoodentray1398 pooyades mimparvaz dexcnabgolfpas sabzineflower akramsajadi7366 nimbotmeshki2021 canimao